Announcements


NOT EXIST ENGLISH SOURCE THUS YOU ARE VIEWING IN TURKISH.

Sevgili Öğrenciler,

2020-2021 Öğretim Yılı, Bahar Dönemi  Bütünleme Sınav Programları belirlenmiş olup, aşağıda ilgili program bağlantılarından erişilebilmektedir.

Sınavların yapılacağı web adresleri için aşağıdaki açıklamaları dikkatli okumanız ve ders sorumlularının evdekal sistemindeki ders sayfasından yapacağı açıklamaları takip etmeniz önemlidir.

Sınavlarda Başarılar Dileriz.

Spor Bilimleri Fakültesi
Lisans Eğitim Koordinatörlüğü

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Programı
BEO GENEL SINAV PROGRAMI
BSO GENEL SINAV PROGRAMI
Rekreasyon Programı
REK GENEL SINAV PROGRAMI (Güncelleme: 22.06.2021)
Antrenörlük Eğitimi Programı
SBA GENEL SINAV PROGRAMI
ANR GENEL SINAV PROGRAMI

 

ÖNEMLİ DUYURU

 1. Ödev, proje teslimi şeklinde olan sınavların gönderimi https://evdekal.hacettepe.edu.tr adresinden yapılacaktır. Bütünleme sınavları için BÜTÜNLEME ismiyle yeni dersler tanımlanmıştır.

2. Fakültemiz derslerinin çevrimiçi sınavları https://evdesinav3.hacettepe.edu.tr adresinden yapılacaktır. Bütünleme sınavları için BÜTÜNLEME ismiyle yeni dersler tanımlanmıştır.

3. Eğitim Fakültesine ait dersler ile SEC kodlu derslerin çevrimiçi sınavları https://evdesinav2.hacettepe.edu.tr adresinden yapılacaktır.

4. TKD 105, TKD100 VE TKD104 KODLU TÜRK DİLİ DERSLERİNİN BÜTÜNLEME SINAVLARI 22.06.2021 TARİHİNDE SALI GÜNÜ 16:00- 20:00 SAATLERİ ARASINDA YAPILACAK OLUP ÖĞRENCİLERİMİZİN SINAVA KENDİ ŞUBELERİNDE, TABLODA BELİRTİLEN SAATLERDE VE İLGİLİ EVDESİNAV SAYFASINDAN GİRMELERİ GEREKMEKTEDİR. TABLO İÇİN TIKLAYINIZ.

5. Ortak Zorunlu İNGİLİZCE Derslerinin BÜTÜNLEME SINAV TAKVİMİ İÇİN TIKLAYIN.

 

Modified Time: 22/06/2021 01:44